product image
Huawei
(0 yorum)
Satıcı: IMG 20
Tek Çekim x 1489 TL = 1489 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
RenkBeyaz

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
1. Huaweı laboratuvar testlerinden elde edilen sonuçlara dayanmaktadır. Pil ömrü, gerçek kullanım koşullarına bağlıdır. Aşağıdaki koşullar altında tipik kullanım 14 gündür: Kalp atış hızı izleme ve uyku izleme açık; 24 saat içinde 200 kez kısa süre kontrol edilen ekran, 50 mesaj, 6 arama ve 3 alarm hatırlatıcısı; haftada 30 dakika egzersiz yapın. Aşağıdaki koşullarda yoğun kullanım 10 gündür: Kalp atış hızı izleme açık ve huaweı trusleep™ açık; ekran kısa süreliğine 500 kez kontrol edildi, 50 mesaj, 6 arama ve 24 saat içinde 3 alarm hatırlatıcısı; haftada 60 dakika egzersiz yapın. 2. Kullanılabilirlik ülkeye veya bölgeye göre değişebilir. Yalnızca android 6.0 veya sonraki sürümlerde ve ios 12.0 veya sonraki sürümlerde kullanılabilir. Belirli saat yüzlerinin satın alınması gerekir ve ios'ta mevcut değildir. 3. Bir ios telefona bağlanıldığında desteklenmez. Kullanılabilirlik ülkeye veya bölgeye göre değişebilir. 4. Kan oksijen doygunluğu, kandaki toplam hemoglobine göre oksijene doymuş hemoglobin yüzdesini ifade eder. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir hastalığı teşhis etmeye, tedavi etmeye, iyileştirmeye veya önlemeye yönelik değildir. Kullanılabilirlik bölgeye göre değişebilir. 5. Açık havada bisiklete binme yalnızca emuı 5.0/ios 9.0 veya sonraki sürümleri çalıştıran telefonlarda desteklenir. 6. Yalnızca emuı 8.1 veya sonraki sürümlerini çalıştıran telefonlarda desteklenir. 7. Bir ios telefona bağlıyken desteklenmez. * tüm özellikler ne tıbbi kullanım için ne de herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. Tüm veriler ve ölçümler yalnızca kişisel referans için kullanılmalıdır.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

1.489,00 TL