HP OMEN 16-AP0029NT C3YN8EA 8GB RTX5060 AMD Ryzen 9 8940HX 24GB RAM 1TB SSD 16 inç 2K 144Hz
| HP OMEN Gaming Laptop 16-AP0029NT C3YN8EA | |
| İşletim Sistemi | FreeDOS 3.0 |
| İşlemci ailesi | AMD Ryzen™ 9 işlemci |
| İşlemci | AMD Ryzen™ 9 8940HX (5,3 GHz'e kadar max boost saat frekansı, 64 MB L3 önbellek, 16 çekirdek, 32 iş parçacığı) 1 2 |
| Yonga kümesi | AMD tümleşik SoC |
| Grafik | Bağımsız, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU (8 GB GDDR7 ayrılmış) |
| bellek | 24 GB DDR5-5200 MT/s (1 x 24 GB) (5200 MT/s'ye varan aktarım hızları.) |
| Dahili Depolama | 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| Ekran | 40,6 (16 inç) diyagonal, 2K (1920 x 1200), 60-144 Hz, IPS, mikro kenarlı, yansımasız, 300 nit, %62,5 sRGB 3 |
| Dokunmatik ekran | Yok |
| Ekran-gövde oranı (hoparlörler olmadan) | 87.49% 4 |
| Renk gamı | 62.5% sRGB |
| Parklaklık | 300 nit |
| Minimum boyutlar (G x D x Y) | 35.75 x 26.9 x 2.54 cm (rear); 35.75 x 26.9 x 2.61 cm (front) |
| Ağırlık | 2,45 kg |
| Pil türü | 4 hücreli, 70 Wh Lityum iyon polimer ( 5) |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | Hızlı pil şarj etmeyi destekler: 30 dakikada yaklaşık %50 6 |
| Ağ arabirimi | Tümleşik 10/100/1000 GbE LAN |
| Ürün rengi | Gölge siyahı, siyah krom logo |
| Ses | DTS:X® Ultra; Çift hoparlör; HP Audio Boost; HyperX |
| İşaret aygıtı | HP Imagepad |
| Genişletme yuvaları | 2 M.2 (SSD) 7 |
| Güç kaynağı türü | 230 W AC güç adaptörü |