HP Omen 16-AM0038NT C39JLEA Intel Core Ultra 5 225H 24GB Ram 1tb SSD 8gb Nvidia Geforce RTX5060 16'' 2K 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar
HP OMEN Laptop 16-AM0038NT Intel Core Ultra 5 225H 24GB RAM 1TB SSD 8GB NVIDIA GeForce RTX5060 16 inç 2K 144Hz FreeDOS C39JLEA
Senin hızına yetişen soğutma performansı
Oyununu anında yükselt
Yeni nesil performans
En yeni nesil NVIDA® GPU'lar ve Intel® İşlemciler ile mümkün olan en iyi performansı elde et.
Daha akıllı. Daha hızlı. Daha hafif.
Oyun, yaratıcılık, yapay zeka. Intel Core™ Ultra işlemciler ile her şeyi yapabilirsin®
NVIDIA® G-SYNC™
144 Hz FHD yansıma önleyici ekran
Akıcı ve canlı bir oyun deneyimi için 144 Hz yenileme hızını ve 1080p çözünürlüğü bir araya getiren ekran sayesinde, sinir bozan gecikmeleri ve görüntü gölgelerini azaltın.
yansıma önleyici panel
Titremesiz
16:10 en boy oranı
16:10 en boy oranı daha az kaydırarak daha fazla içerik görmenizi sağlar.
Display40,6 cm (16") diyagonal 2K ekran