BQ3Q8EA Omen 16-AM0007NT i9-14900HX 32G 1TB SSD 8G RTX 5060 16" 165Hz WUXGA FreeDos
HP BQ3Q8EA Omen 16-AM0007NT i9-14900HX 32G 1TB SSD 8G RTX 5060 16" 165Hz WUXGA FreeDos
Sepette İndirim
75.459,02 TL76.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
16 inç WUXGA çözünürlüklü IPS ekranı, 165 Hz yenileme hızıyla akıcı ve net görüntüler sunuyor.