idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)
Viktor Pelevin’in acımasız ve nükteli anlatımı sayesinde Rusya’da bir kült haline gelmiş olan P Kuşağı, günümüz dünyasına da ışık tutuyor.
Rusluk ülküsünü zalim bir zekâ ve acımasız bir ahlakçılıkla harmanlayan Pelevin, okuyucunun damağında Dostoyevski tadı bırakıyor.”

—The Washington Post

“Pelevin’in müstehzi Moskova tahayyülü Murakami’nin Tokyo’suna, Cortàzar’ın Paris’ine ve Terry Gilliam’ın Brezilya’sına eşdeğer nitelikte.”

—Los Angeles Times

Okur için Pelevin'in gizem, toplumsal eleştiri, bilimkurgu gibi birçok yazınsal alandan beslenen kurmaca evrenine açılan fazlasıyla kapı mevcut. Yapıtlarından birinin içeriği gizlem, toplum eleştirisi, siyaset ya da bilimkurgu olabilir. Sosyokültürel bakışlarla, satirik unsurlarla donanmış Homo Zapiens 'P Kuşağı' da diğer Pelevinlere benzemez, onlarla aynı uzamı paylaşmaz. Bu kez, Sovyet rejimi sonrası afallayan Rus halkının, uyuşturucu dolaşımı, yoksulluk ve serbest pazar üçgeninin içine sıkışıp kalmasını içerir.
Rus vatandaşlarının kadersizliğinden pay alan şair ve sigara satıcısı Babylen Tatarsky'nin etrafında gelişiyor olaylar. Kendisinin reklam yazarlığında ne kadar yetenekli olduğunu fark etmesiyle hareketlenen roman, bireyin toplumla arasındaki boşluğa değiniyor. Yazar, absürt biçimde kimliklerini kaybetmiş bir nesli oluşturan unsurların mezarını çok ince uçlu, çok can yakıcı hiciv iğnesiyle kazıyor. Bu adı olmayan oyunda Doğu mistisizmi, Che Guevara'nın konuşan ruhu, gerçeklerin mitik kurguya müdahalesiyle yoğurulmuş bir roman Homo Zapiens 'P Kuşağı'.

Pelevin'in bir dünyasına daha hoş geldiniz.

(Tanıtım Bülteninden)

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Viktor Pelevin
Çevirmen:Bülent O. Doğan

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.