idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Mindful Okuma
Mindfulness Bilinçli Farkındalık
KAD’la Okuma
Kritik ve Analitik Düşünme (KAD)
Bu kitap hızlı okuma eğitimlerinde kullandığımız yöntemleri içermektedir. Sizler de bu yöntemleri titizlikle kullanarak okuma hızınızı en az 2-3 katına çıkarabilirsiniz. Çalış-mamız, yıllardır yaptığımız eğitimlerde öğrencilerin en çok sorduğu soruları yöneltip onlara cevaplar vererek hızlı okuma konusunda karşılaşmanız muhtemel ve soru ve sorunlara ışık tutacaktır.
Kitabımızın mevcut kitaplardan en önemli farkı hızlı okumaya çalışan kişilerin karşılaş-tığı engelleri nasıl aşacağına dair püf noktaları içermesidir. Bu nedenle kitabımız, işin daha çok mantığını açıklama amacı gütmektedir. Bir işin mantık ve yöntemini edindiği-nizde gerisi teferruattır.
Kitap, hızlı okumanın mantığını çok rahat edinebileceğiniz bir tarzda yazıldı. Zira en önemli amacımız buydu. Hızlı okumayla ilgili mevcut kaynakların neredeyse tamamı egzersiz ağırlıklıdır. Ama bu kitapta az egzersiz çok yöntem bulacaksınız. Uzun yılların eğitmenlik deneyimi, araştırmalarımız ve öğrencilerle yaptığımız söyleşilerde hızlı oku-ma eğitimlerinde asıl problemin uygulamadan çok, yöntemsizlik olduğunu net olarak gördük. Ve hızlı okumayı tüm detaylarıyla en ince noktalarına kadar sorulu-cevaplı bir şekilde anlatan bir kitabın olmadığını tespit ettik. Bu nedenle kitabımızın bu alanda önemli bir boşluğu dolduracağına inanıyor, çalışmamızın sizlere bu alanda yeni ufuklar açmasını, fırsatlar sunmasını diliyoruz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.