idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hiç ağaçlar konuşur mu? Peki ya, «Hiç Ağaç Görmeyen Çocuk!», olur mu?.. Ya varsa! İlkokula giden Gökay, en iyi arkadaşı Yıldız ve diğer arkadaşları ile beraber bir yandan neşeli ve eğlenceli günler geçirirken, bir yandan da meraklı sorularla doluyor belleği. Çevreye ve doğaya karşı bilinci ve duyarlılığı artıyor, arkadaşları ile birlikte. Dinozorların içtiği su nereye gitmiş olabilir? Ormanlar neye yarar? Oyun oynamak gerekli mi? Doğa ile tanışmak bir ihtiyaç mı? Çocuklarda hiç eksilmeyen merak duygusu ve yaşama heyecanı, kitabın kahramanı olan Gökay ve Yıldız’da da fazlasıyla var elbette. Her çocuğun kendisinden bir şeyler bulabileceği kitap, okumaya olan ilgilerini de artıracak kuşkusuz. Resimlerle desteklenen ve yeni okumaya başlayan çocuklarımız da düşünülerek Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen Dik Temel Harfler ile dizgisi yapılan bu kitap, özellikle 6 ila 9 yaş aralığında yer alan, ilkokul çağındaki tüm çocuklarımıza, keyifli ve eğlenceli dakikalar vaat ediyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.