ONVO 32OV6001H 32inc 82 cm HD 32”, 39”, 40” Uyumlu Lcd Led TV Sabit Duvar Askı Aparatı
Herz ONVO 32OV6001H 32inc 82 cm HD 32”, 39”, 40” Uyumlu Lcd Led TV Sabit Duvar Askı Aparatı
1.105,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Umurstore’un hizmetinize sunduğu ürün;
Hız, Dayanıklılık ve Güvenilirlik Bir Arada!
Ürün Bilgileri
Desteklediği Ekran Boyutu
32"-40”