idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Hayatın olağan akışında meydana gelebilecek birçok sorunun herkesin kalbinde iz bırakabileceğine daha yakından tanık olmak ister misiniz? Her Kalp Kırılır kitabında acıların yarattığı derin izler, acının kişiye kattıkları ve onu geleceğe nasıl hazırladığı inceleniyor. Kardeşlik, arkadaşlık, aile temelleri gibi farklı temaları bir arada işleyen kitap, yetişkin okur kitlesine hitap ediyor. Herkesin hayatına dönem dönem eşlik eden mutsuzluğun ve hayal kırıklıklarının geçici olduğuna odaklanan bu sıcacık hikâye; okurların yüzünde bir tebessüm oluşturuyor. Gelin, size yalnız olmadığınızı hatırlatan eşsiz hikâyeyi daha detaylı inceleyelim.

 

"Her Kalp Kırılır" adlı kitabı neden okumalısınız?

Her Kalp Kırılır adlı kitapta Samson ve Beyah'ın birbirlerini bulmaları, uyum sağlamaları ve sıkı bir bağ kurmaları anlatılıyor. Tamamen zıt karakterlere sahip olmalarıyla bilinen bu ikili; hayatlarının farklı dönemlerinde karşılaşıyor ve ikisi de o zamana dek çok zor ve acı dolu yollardan geçiyor. Yıllardır görmediği babasının yanına giden Beyah, burada hayatını derinden etkileyecek Samson'la tanışıyor. Samson ile Beyah her ne kadar farklı karakterler gibi görünseler de aslında birbirlerine ne denli benzediklerini keşfediyorlar. İkili; birbirlerine sırlarıyla, zayıf ve güçlü yönleriyle bağlanıyorlar. Beyah karakteri oldukça güçlü şekilde betimleniyor. Birçok olay yaşıyor ve zorluk çekiyor fakat her şeye rağmen hayata sıkı sıkıya tutunuyor. Dram ve aşk ögelerinin yer aldığı romanda Samson karakterinin sırlarıyla da gizemli bir atmosfer yaratılıyor. Okuru hem güldüren hem hüzünlendiren Her Kalp Kırılır kitabı, akıcı anlatımıyla da ilgi görüyor. Samson ve Beyah arasında yaşanan aşk hikâyesi ise okuru oldukça sürükleyici bir serüvene götürüyor. Çünkü ikili arasında yaşanması mümkün olan aşk çeşitli engellere takılıyor. Fakat ruhlarının birbirine karşı koyamaması ve aralarındaki çekim; onları nihayetinde zorluklarla mücadele edilerek kazanılan bir aşk hikâyesinin tam ortasına bırakıyor! Oldukça sürükleyici olan roman, okuyucuya aşkı ve hüznü bir arada sunuyor.

 

Kitap hakkında diğer bilgiler

Kitabın yazarı Colleen Hoover'ın 20'den fazla eseri bulunur ve New York Times çok satanları arasında yer alır. Farklı eserleriyle ödüller alan yazar, Her Kalp Kırılır adlı romanında olduğu gibi genç yetişkin okuyuculara hitap eder. Her Kalp Kırılır adlı kitap, 2021 yılında Ephesus Yayınları tarafından yayımlanır. Eser, Colleen Hoover tarafından kaleme alınır ve Berna Yılmazcan tarafından da Türkçeye çevrilir. Kitabın editörlüğünü ise Aslı Güçlü üstlenir ve eserin kapak tasarımı Zelal Edin imzası taşır. Kitap toplamda 336 sayfadan oluşur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Her Kalp Kırılır adlı kitabı sevdiyseniz yazarın diğer eserleri arasında yer alan Verity: Gerçeğin Diğer KıyısıBelki Bir GünÇirkin Aşk ve Bizimle Başladı Bizimle Bitti adlı kitapları da okuyabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.