idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Ahmet Şafak, “Hem Okudum Hem de Yazdım” ile kitapların izini takip ederek Türkiye’de üstü örtülü tartışmaların üzerine gidiyor.

Yüz yıldır konuşulan ama bir sonuca varılamayan çelişkileri, kitapların şahitliğinde gözler önüne seriyor.

Edebiyatın fikir dünyamızla ilgisini ortaya koyarken, bizi ayrıştıran zihinsel sökükleri hakikatin dilini kullanarak birleştiriyor. Namık Kemal’in, Halide Edip’in, Ziya Gökalp’in, Peyami Safa’nın, Mehmet Akif’in, Tevfik Fikret’in, Ahmet Mithat Efendi’nin, Nihal Atsız’ın, Yaşar Kemal’in, daha pek çok aydının eserleri üzerinden milli edebiyatımızın fikirle yolculuğunu aktarıyor.

Yazılarına yoldaş yaptığı çizgileriyle de oldukça değişik bir deneme ortaya koyuyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.