idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hayatın labirentlerinde ömür tüketendir insan. Geçtiği yollarda, caddelerde, sokaklarda ayak izlerini bırakır. Ne için ve ne amaçla tüketmiştir ki ömrünü? Heybesine ne katmıştır? Dünyanın yüklerini sırtlayıp hamalı mı olmuştur? Pişmanlıklar, küskünlükler, kavgalar, dövüşler, yalanlar, riyalar, günahlar, sevaplar, mutluluklar, iyilikler, kötülükler, savaşlar, binalar, evler, villalar, topraklar, yatlar, katlar, fakirlikler, yokluklar, garibanlıklar, açlıklar, sefaletler… Neler gömülü şu yeryüzünün koca mezarlığında! Savruluyor insan bu zamansız yolculukta. Aklı ve ruhu aynı yerde olamayan insanların vicdanında yaşadığı büyük zelzelelerde kim bilir nice yaşamlar karanlığın bağrına saplandılar. Bazı şeyler öyledir ki önünde duramazsınız. Bir kar kütlesinin, sesin şiddetiyle ya da bir rüzgârın kuvvetiyle zirvelerden aşağıya yığılarak gelmesi gibidir. Siz önünde durmaya çalışsanız da altında kalır ve feryatlarınız işitilmez olur. Göçük altında kalan hayallerin, rüyaların, ümitlerin, inançların tezahürü bambaşka bir acun olup, tabutlarla bir düğün alayı gibi çıkar içimizden.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.