idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Eğer değişim için harekete geçmezseniz, bileklerinizdeki kelepçelerin farkına varmazsınız bile.
Aslında kolay bir şekilde hayatınızı değiştirebilirsiniz çünkü  aradığınız her şeyin cevabı sizsiniz; güç sizin içinizde.
İçinizde yaşadıklarınızı dışınıza yansıtan devasa bir aynadır yaşadığımız dünya ve her şey sizin evrene nasıl mesajlar gönderdiğinizle ilgilidir. Bu kitapta göreceksiniz ki çözüme odaklanırsanız çözüm; soruna odaklanırsanız sorun gelişecektir ve büyüyecektir. Emin olun bunların hepsi test edildi ve onaylandı.
Geçmişi değiştiremeyiz belki ama şu andan itibaren bilinçaltımızı kontrol altına alarak geleceğimizi değiştirmek mümkün. Her yeni başlangıç biraz sancılı olsa da kendinize büyük bir yatırım yapmaya hazır olun.
 Unutmayın; ne ekerseniz onu biçersiniz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.