idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Prof. Dr. Bilal Karabulut, aslında hepimizin içten içe bildiği ama bir türlü harekete geçiremediğimiz en kadim refleksimizi harekete geçiyor bu romanında. Nedir bu refleks? “İnsanın iyi ve anlamlı bir hayat arayışı…”. Kendini tanıyan ve kendi gerçekliğini kendi inşa edebilen çok az sayıda insan vardır. Geri kalan çoğunluk ise alışkanlıklarının, çevresinin, öğretilmiş çaresizliklerinin girdabında hayatını boş yere heba etmekte.
Postpozitivist metodolojiyi kullanan inşacı teorinin (konstrüktivizm) öğretileri temelinde “Anlamlı bir hayat nasıl yaşanır ve insan gerçek iç huzuru nasıl yakalar?' sorularının cevabını okuyucuya sunmakta yazar. İnsan, kendi hayatını yalnızca “kendisi” anlamlı hâle getirebilir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.