idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Prof. Dr. Ayten Kuntman’ın kaleme aldığı, Hayat Akarken, Zamanın Sırlarına Yolculuk, kitabı, dünyanın, kültürlerin ve insanlığın ortak mirasının serüveni niteliğinde. Ayten Kuntman’ın yaşamında yurt içi ve yurt dışı gezileri önemli bir yer tutuyor. Arkadaşlarıyla birlikte adeta bir seyyah gibi neredeyse dünyanın dört kıtasını gezen Kuntman, Mısır’dan Arjantin’e, Meksika’dan Çin’e, Amerika’dan Vietnam’a, Hindistan’dan Brezilya’ya kadar uzanan coğrafyada çok sayıda ülkeye seyahat etti. Bu kitabın satır aralarında dünyanın tatlarıyla, insan manzaralarından süzülerek gelen gizemli hikâyelerle buluşacaksınız. Coğrafya, kültür, sanat, yemek, müzik, bir ırka veya ülkeye aitmiş gibi dursa da esasen o toplumların ortak mirasıdır. Bugün dünyanın herhangi bir ülkesinden veya bölgesinden bir seyahate çıkacak olsak, bu sadece bir turistik gezi olmayacaktır; çıkış niyeti öyle olsa bile. Yazar,bir taraftan akademik hayatının deneyimlerini onlarca öğrencisine aktardıktan sonra daha çok öğrenme ve keşfetme yolculuğuna çıkma gereksinimi hissetmeye başladığından dolayı bu yolculuğa çıktı. Bu kitabın satır aralarında, İnka medeniyetinin sırlarından geçerken, Perulu kadınları tanıyacak, Arjantin’in arka sokaklarının hikâyelerine tanık olacaksınız. Acısıyla meşhur ülke Meksika’nın, sokaklarında korkusuzca dans edilen Küba’nın gülümseyen yüzüyle tanışacaksınız. Her ülkenin ve coğrafyanın kendine özgü yemek kültürlerini inceleyip tatlarıyla karşılaşacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.