idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Anlaşılan zamanı gelmiş evlat.” diyerek çekmecesinden kâğıdı silgiyi ve kalemi çıkardı. İlk önce kâğıdı koyarak üstüne de silgiyi ve kalemi koydu. Berkan tereddüt etmeden kalemi eline aldı.
“En son silgiyi seçmiştin şimdi neden kalem?”
“Ben geçmişi silip de geleceğime ihanet edemem. Nehir ve Caner bana hayatı öğretenlerdir. Eğer silgiyi seçersem onlara ihanet etmiş olurum. Kaderimi kendim yazacağım. Kendim oynayacağım bu hayat oyununu. Kimsenin hayatıma karışmasına izin vermeden devam edeceğim.”
“Nehir, yıllar önce verdiğin karar için sana teşekkür ederim. Eğer o zaman söylemiş olsaydın olaylar çok farklı olurdu. Şuan ise her şey istediğim gibi. İkinci kitabımı da yayınladım. Fazla para kazanamıyorum ama olsun. Karnım yarı aç yarı tok. Bilirsin ben alışkınım böyle yaşamaya.
Sonuçta kalıcı eserler bırakma çabası içindeyim. Nehir, sana olan sevgim hiç azalmadı. Şunu bilmelisin ki ben seni gün geçtikçe daha çok seviyorum. Sana yeni kitabımın son sayfasını okuyacağım. Sende söz verdiğin gibi sessiz sedasız ve soluk almadan dinleyeceksin.”
Kitaptan Alıntılar…
“Bir hayale sahip olmak istiyorsanız bedelini mutlaka ödemelisiniz.'
-Emre Balta-

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.