idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Demir, İnci, Alp ve Yıldız tatili verimli geçirmek isteyen dört kafadar arkadaş. Birbirini kovalayan sıradan günlerin birinde öyle bir şey oluyor ki böylesini daha önce ne görüldü, ne de duyuldu. Kötü adamlardan kaçmaya çalışırken kendilerini birden İlk Çağ uygarlıklarından  Hititler devrinde buluyorlar. Fakat olay bununla kalmıyor, burada da kötü adamla mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Dört kafadar bütün bu zorlukların üstesinden gelebilecek  mi, kötü adamı alt edebilecek mi ve en önemlisi de evlerine dönebilecekler mi? Bütün bu soruların cevabı soluk soluğa okuyacağın bu kitapta. Haydi macera seni bekliyor!

Bu, sıradan bir mahalledeki, sıradan çocukların, sıradan bir günde başlarına gelen “en sıra dışı” macera…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.