idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (6)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (17)
  • Soru ve Cevap (0)

Fantastik kurgu sevenler için yazılmış akıl almaz bir maceraya hazır mısınız? Harry Potter ve Felsefe Taşı ile başlayan hikâye Harry Potter ve Sırlar Odası ile hız kesmeden devam ediyor. Serinin kahramanı Harry küçük bir çocuk ve üstesinden gelmesi gereken olaylar boyunu aşacak zorlukta. Kahramanımız büyücülük okulu Hogwarts'ın ikinci yılına başladıktan sonra da beladan uzak duramıyor! Öyleyse gelin, kitabın içeriğinden kısaca bahsedelim.

 

''Harry Potter ve Sırlar Odası - 2.kitap'' adlı kitabı neden okumalısınız?

Yaz boyunca Dursleylerle kalmak zorunda olan Harry, onların zorbalıklarından kurtulmak ve evi gibi gördüğü okulu Hogwarts'a kavuşmak için gün sayıyor. Nihayet okula döneceği gün gelip çattığında eşyalarını toplarken davetsiz bir misafirle karşılaşıyor. Ev cini Dobby birdenbire ortaya çıkarak Harry'ye okula dönmemesi gerektiğini, eğer dönerse büyük bir felaketle karşılaşacağını söylüyor. Fakat bu durum Harry'nin okuluna dönmesine engel olamıyor. Okulun başlamasından kısa bir süre sonra Dobby haklı çıkıyor ve insanlar birden taşlaşmaya başlıyor. Üç arkadaş Harry, Ron ve Hermonie hayatlarını tehlikeye atarak bu gizemi araştırmaya koyuluyorlar. Karşılarına çıkacak sürprizlerden habersiz sırlar odasının yerini bulup olayı çözmeye çalışırlarken başlarına türlü belalar açılsa da üç arkadaş bu karanlık gücü bulma konusunda ısrarcı oluyor. Karanlık sanatlara karşı savunma dersine girecek yeni öğretmen Gilderoy Lockhart, Quidditch maçları ve her biri şölen niteliğinde akşam yemekleri eşliğinde heyecan dolu, soluksuz bir maceraya hazırsanız Harry Potter ve Sırlar Odası tahmin ettiğinizden de iyi bir hikâyeyle sizleri bekliyor. Elinizden bırakamayacağınız bu 316 sayfalık romanı okurken arkadaşlığı, yaşamı ve cesareti yeniden keşfedeceksiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Harry Potter ve Sırlar Odası'nın 7 kitaptan oluşan bir seri olduğunu biliyor muydunuz? J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter serisinin ilk kitabı Harry Potter ve Felsefe Taşı 26 Haziran 1997 tarihinde yayımlanır. Çevirisini Sevin Okyay üstlenir ve 2005 yılında Yapı Kredi Yayınları tarafından yayımlanır. Kısa zamanda yoğun ilgi gören kitap, genç-yetişkin edebiyatının en önemli serilerinden biri olarak 500 milyondan fazla satar. Tarihin en çok satan bu kitapları 80 dile çevrilir ve 8 filmden oluşan bir film serisine uyarlanır. Serinin son kitabı, yayımlandıktan 24 saat sonra 11 milyon satışa ulaşır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Harry Potter ve Sırlar Odası'nı okuduktan sonra dilerseniz Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - 3. Kitap ve Harry Potter ve Ateş Kadehi - 4. Kitap'a da göz atabilir, maceraya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:J. K. Rowling
Çevirmen:Sevin Okyay
Editör:Ayça Sabuncuoğlu

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.