idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (4)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (36)
  • Soru ve Cevap (0)

Günümüzde herkesin hayranlıkla takip ettiği Harry Potter serisi; film uyarlamaları ile ün salan ve pek çok ödüle sahip olan, J.K. Rowling tarafından kaleme alınan yedi fantastik romandan oluşuyor. Sihir dünyasında geçen bu fantastik seri Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na çağırılan ve orada eğitim görmeye başlayan Harry Potter adlı gencin arkadaşları ile giriştiği maceraları sizlere anlatıyor. Her romanda farklı bir maceraya atılan Potter ve arkadaşları, sizlere bu olayları âdeta yaşatıyor. Gelin, sizlerle serinin son romanı olan Harry Potter ve Ölüm Yadigârları-7. Kitap'ı inceleyelim.

 

"Harry Potter ve Ölüm Yadigârları-7. Kitap" adlı kitabı neden okumalısınız?

Fantastik bir kurguya sahip olan serinin yedinci ve son kitabı olan Harry Potter ve Ölüm Yadigârları, yediden yetmişe her yaş grubunun beğenerek okuduğu, her cümlesinde kendinizi Hogwarts'ta bulabileceğiniz heyecan dolu bir roman. Anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, akrabaları ile yaşayan ana karakter Harry Potter; 11 yaşına bastığında Hogwarts'a seçildiğine dair bir mektup alıyor ve okula gitmek için yola koyuluyor. Serinin son kitabına kadar birçok maceraya atılan Potter, bu seride onu öldürmek isteyen Voldemort ile karşı karşıya gelerek hem okulunu hem kendini hayatta tutmaya çalışıyor. Her satırında J. K. Rowling'in hayal gücüne hayran kalacak, Harry Potter'ın başına gelenleri okudukça hüzünlenecek, Hogwarts'ı ayakta tutmak için onunla beraber savaşacaksınız. Değişmeyecek tek gerçek var ki, sonu ne olursa olsun Harry Potter kalbinizin en özel yerinde kalacak!

 

Bunları biliyor muydunuz?

57 yaşındaki usta yazar J.K. Rowling, Harry Potter'ı ilk olarak 1990 yılında tren ile Manchester'dan Londra'ya seyahat ederken hayal eder. Bu yolculuğun sonunda Harry Potter, dünyaca ünlü bir fenomen hâline gelir ve birçok dile çevrilir. Yapı Kredi Yayınları tarafından ilk basımı 2007 yılında yapılan Harry Potter ve Ölüm Yadigârları, 696 sayfadan oluşur. Serinin tüm kitapları, Warner Bros. Pictures tarafından beyaz perdeye uyarlanır. 2001 yılında ilk fil olan Harry Potter ve Felsefe Taşı vizyona girer ve 10 yıllık bir süre içinde toplam sekiz film yayımlanır. Bu film serisi, şubat 2020 itibariyle en yüksek ciro yapan üçüncü film serisi olarak listelerde yerini alır. Dilerseniz siz de kitapları okuduktan sonra filmleri izleyebilir, olayları daha iyi canlandırarak değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yazarın seri içinde yer alan yedinci ve son kitabını okuduktan sonra dilerseniz Irvin Khaytman tarafından yazılan Dumbledore: Hogwarts'ın Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları adlı eseri okurak Hogwarts maceralarına devam edebilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:J. K. Rowling,J. K. Rowling
Çevirmen:Sevin Okyay,Kutlukhan Kutlu,Kutlukhan Kutlu,Sevin Okyay
Editör:Betül Kadıoğlu,Betül Kadıoğlu

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.