idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (13)
  • Soru ve Cevap (0)

Harry Potter'ın eşsiz evrenine doğru sürükleyici bir maceraya ne dersiniz? Harry Potter ve Lanetli Çocuk eseriyle birlikte hayal dünyanızın sınırlarını zorlayan fantastik bir yolculuğa çıkmaya hazır olun! J.K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter ve Lanetli Çocuk kitabı âdeta hafızalara kazınıyor. Gelin, Rowling'in usta kaleminden çıkan son derece zekice kurgulanan bu esere daha yakından bakalım.

 

"Harry Potter ve Lanetli Çocuk" adlı kitabı neden okumalısınız?

Harry Potter serisinin yazarı J.K. Rowling, tüm seriyi tamamladıktan sonra senaryo türünde yeni eserler kaleme aldı. Harry Potter ve Lanetli Çocuk, iki bölümden oluşuyor. Eserin, Harry Potter serisinde olduğu gibi roman türünde olduğunu düşünmemek gerekiyor. Eser, öyküden alınan ilham ile tiyatro oyununa uyarlanıyor. Bu yeni eser, Harry Potter ve arkadaşlarının Hogwarts'tan mezun olduktan sonraki hayatını konu ediniyor. Bu eserde Harry Potter artık Sihir Bakanlığı'nda çalışıyor. Ginny Weasley ile Harry Potter'ın üç tane çocukları var. Kitap, küçük oğulları olan Albus Severus Potter ile Harry Potter'ın yaşadıkları üzerine kurgulanıyor. Harry Potter ve Lanetli Çocuk, aynı evrende geçiyor olsa da diğer eserlerden daha farklı bir kurgu ile kaleme alınıyor. Rowling'in fantastik kaleminden çıkan eser, hikâye bittikten sonra neler yaşanmış olabileceğini düşünen Harry Potter hayranları için nadide bir eser. Eser her ne kadar çocuk kitapları kategorisinde yer alıyor olsa da tıpkı serinin diğer kitaplarında olduğu gibi yine yediden yetmişe tüm okuyuculara hitap ediyor!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Harry Potter ve Lanetli Çocuk kitabının, Harry Potter serisinden tam 19 yıl sonra yazıya döküldüğünü biliyor muydunuz? Yapı Kedi Yayınları 2019 yılında kitabı okuyucu ile buluşturur. Eserin İngilizce aslından Türkçeye tercümesi Sevin Okyay ve Kutlukhan Kutlu tarafından yapılır. 372 sayfadan oluşan kitap, diyaloglar şeklinde ilerler. Harry Potter ve Lanetli Çocuk kitabı henüz beyaz perdeye uyarlanmadıysa da eserin yedi ciltten oluşan roman versiyonu sinemaseverler ile buluştu ve dünya çapında büyük bir beğeni kazandı. Harry Potter ve Lanetli Çocuk ile serüven kaldığı yerden devam ediyor!

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yazarın Harry Potter ve Lanetli Çocuk kitabı haricinde 1997-2018 yılları arasında yazılan çok sayıda kitabı mevcut. Okurlar arasında en çok etki uyandıran kitaplardan olan Harry Potter ve Felsefe TaşıHarry Potter ve Sırlar OdasıHarry Potter ve Azkaban TutsağıHarry Potter ve Ateş KadehiHarry Potter ve Zümrüdüanka YoldaşlığıHarry Potter ve Melez Prens ve Harry Potter ve Ölüm Yadigarları adlı eserleri de inceleyebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.