idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Harf Katilleri Kulübü, gizli bir topluluğun ve bu topluluğun, kendilerine “düşünceciler” diyen üyelerinin hikâyesini anlatır. Bu kulübün en önemli özelliği, “kâğıda” hiçbir şey yazmıyor oluşlarıdır; Harf Katilleri Kulübü, deyim yerindeyse anlatmak için yaşayan insanlardan oluşur. Düşünceciler, her cumartesi günü bomboş kitaplıklarla dolu bir odada toplanır ve birbirlerine, belli bir tema etrafında şekillenen, uçuk kaçık, gerçeküstü hikâyeler anlatırlar. Harf Katilleri Kulübü’yle, Krjijanovski’nin kaleydoskoptan farksız, klasik edebiyatın zincirlerinden kurtulmuş zihnine yolculuk edeceksiniz!

Yazarlar özünde, profesyonel kelime terbiyecileridirler; şayet satırlarda yürüyen kelimeler, canlı yaratıklar olsalardı hiç şüphe yok ki hayvanların havaya kalkmış bir kamçıdan korktukları, nefret ettikleri gibi kalem ucundan korkarlar, nefret ederlerdi.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.