idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (8)
  • Soru ve Cevap (1)

Hayatınızın belki de en muazzam deneyimini yaşamaya adım attığınız bu ilk günlerde sizi her türlü duygunuz, fiziksel değişiminiz, sorularınız ve kaygılarınızla anlayan bir profesyonelin baş ucunuzda olmasına ne dersiniz? Cevabınız "Evet!" ise birçok ebeveynin güvenini kazanmış olan Ayşe Öner'in Hamilelik Doğum ve Bebek Bakım Kitabı, hamileliğinizin tüm evrelerinde danışabileceğiniz bir yol arkadaşı olabilir. Gelin, hamilelik hazırlığından doğum sonrası evinizdeki değişime kadar tüm yönleriyle bu süreci irdeleyen kitabın içeriğine kısaca değinelim.

 

"Hamilelik Doğum ve Bebek Bakım Kitabı" adlı kitabı neden okumalısınız?

Ebeveynler için oldukça eğitici ve öğretici nitelikte olan Hamilelik Doğum ve Bebek Bakım Kitabı hamilelik süreci ve sonrasına ilişkin oldukça önemli bilgiler içeriyor. Siz hamilelik kararı ile birlikte yaşamınızı yeni baştan organize ederken, yazarın sunduğu tavsiyeler sizin için birçok açıdan yol gösterici nitelik taşıyor. Hamileliğe hazırlıktan doğuma kadar sizinle birlikte ilerleyen Ayşe Öner; beslenme şeklinizden yapmanız gereken egzersizlere kadar detaylı bilgiler sunuyor. Yazar, bebeğinizin sağlığı ve sizin sağlığınız için bu dönemde yapmanız ya da yapmamanız gerekenlerin altını çiziyor. Hamilelik Doğum ve Bebek Bakım Kitabı, sağlıklı bir hamilelik yaşayıp endişelerinizden kurtulabilmeniz için sizlere aydınlatıcı bir yol haritası çıkartıyor. Hayata ilk adımını atan bebeğinizin bakımına dair ihtiyaç duyduğunuz desteği kitapta detaylarıyla buluyorsunuz. Yazar, bebeğinizi nasıl emzirmeniz gerektiğinden aşılarına, gaz sorunundan tırnak kesimine ve hatta evinizi bebeğinize göre nasıl organize edebileceğinize dair birçok konuya ilişkin açıklamalarla aklınızdaki tüm soru işaretlerinizi ve kaygılarınızı gideriyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Hamilelik Doğum ve Bebek Bakım Kitabı adlı eserin yazarı olan Ayşe Öner'in, 1997'de Türkiye'de kurulan ilk Hamile Eğitim Merkezi'nin anne ve baba adaylarına doğum öncesi rehberlik yaptığını biliyor muydunuz? Bunun yanı sıra yazar, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Vakfı adına Türkiye'de ilk kez “Hamilelikte Nefes ve Fiziksel Egzersizler” konulu video kaseti hazırlayan kişi. Pek çok ünlü ismin hamilelik süreçlerinde baş ucu kitabı olarak değerlendirdiği 391 sayfadan oluşan Hamilelik Doğum ve Bebek Bakım Kitabı, 20'den fazla baskısıyla anne ve baba adaylarına yol göstermeye devam ediyor.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Hamilelik Doğum ve Bebek Bakımı Kitabı adlı eseri sevdiyseniz Banu Çiftçi'nin Hamilelik & Doğum kitabı ile Dr. Elif Pınar Çakır'ın Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi adlı eserini de beğenebilirsiniz. Bu iki kitapla çıkacağınız heyecan dolu yolda sorularınıza açık ve net cevaplar bulacaksınız.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.