idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sizler bize hayatın en güzel ödülüsünüz. Çünkü ailenizin, ülkenizin hatta gezeğenimizin geleceği sizlersiniz. İşte bu nedenle çok iyi eğitilmeniz gerekir. On öykülük “Hamarat Robot Cimcime” eserimde sizlerin hoşça vakit geçirmenizi istedim. Öykülerim size okumayı sevdirecek. Ayrıca sevgi, saygı, sorumluluk, sağduyu, empati ve paylaşma gibi güzel erdemler kazandıracak. Kişilik yapınıza bir tuğla da ben koyabilirsem ne mutlu bana.

Sizlere bu günün küçüğü olduğunuz için sevgilerimi sunuyor, yarının büyüğü olduğunuz için de değer veriyorum.

Çocukluğunuzu doya doya yaşayın. Çocukluğu olmayanın gençliği de, yetişkinliği de olmaz. Hepinize mutlu bir yaşam,

sonsuz başarılar diliyorum. Esen ve şen kalın.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.