75GHU7505B 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
Grundig 75GHU7505B 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
Sepette İndirim
46.059,06 TL48.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
ÖZELLİKLER SMART TV Evet Ekran Boyutu 189 cm / 75 inç İşletim Sistemi İçin Ek Bilgiler Android TV Standsız boyutlar (G/Y/D) 167 cm / 96 cm / 89.4 cm İşlemci Dört Çekirdek Görüntü kalitesi 4K UHD Ürün Tipi LED TV Ekran Tipi LED HDR Tipi HDR10+ HDR (Yüksek dinamik aralık) Evet LED Teknolojisi Direct LED Çözünürlük 3840x2160 Görüntü Oranı 16:9 Dahili Uydu Alıcı Evet Ses Çıkışı 2X15W Bluetooth Evet Bağlantılar HDMI, USB USB bağlantı sayısı 2 HDMI Giriş Sayısı 3 WİFİ Evet Standlı Ağırlık 27.3 Ambalaj Boyutu 1854 mm / 1148 mm / 231 mm Üretim Yeri Türkiye Üretici Garantisi 3 Yıl Arçelik Garantili Standlı boyutlar (G/Y/D) 167 cm / 103 cm / 32 cm Standlı Genişlik 167 Ambalajlı Ağırlık 36.1 Standsız Ağırlık 26 Standsız Genişlik 167 Renk (temel) Siyah Standsız Derinlik 89.4 Standlı Derinlik 32 Kutu İçeriği Uzaktan Kumanda, 2 x AAA Pil, Masa Üstü Stand Ambalaj Genişliği 1854 Ambalaj Yüksekliği 1148 Ambalaj Derinliği 231 Çevre Ölçüsü 461.2 cm Standlı Yükseklik 103 Renk (Üreticiye Göre) Siyah Standsız Yükseklik 96 AB Enerji Verimliliği Ölçeği (EU 2017/1369) A-G Energy efficiency class Color Code (EU 2017/1369) RGB - 251 186 0 Enerji Verimliliği Sınıfı (HDR) E Enerji Verimliliği Sınıfı (EU 2017/1369) E Ekran boyutu(cm) 189 Ekran Boyutu (inç) 75 SDR Modunda Güç Tüketimi (kWh/1000h) 107 HDR Modunda Güç Tüketimi (kWh/1000h) 125 Ekran Yenileme Hızı 50