idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Edebiyat dünyasında Grimm Masalları olarak anılan, Jacob Grimm ve Wilhelm Grimm kardeşlerin Alman efsane ve masallar derlemesi, ilk olarak 1812 yılında Kinder und Hausmärchen (Çocuk ve Ev Masalları) adıyla yayımlamış, daha sonra yedi kez gözden geçirilip genişletilmiştir. Yayımlandığı tarihten bu yana onlarca farklı dile çevrilen bu eser, edebiyat dünyasındaki önemini hâlâ korumaktadır.

Masal denilince akla gelen ilk kaynaklardan biri olan Grimm Masalları, kralların, sihrin ve konuşan hayvanların hikâyelerini anlatır. Hikâyeler bazen korkutucu olsa da peri masalları korkularımızın üstesinden gelmemizi sağlar. Genellikle bize ahlaki değerler ve doğru ile yanlış hakkında bir ders verirler. Hikâyelerin evrenselliği, sayısız tiyatro, opera, bale ve sinema uyarlamasına ilham kaynağı olmuştur.

Grim Masallarının en tanınmış örneklerinden Pamuk Prenses, Rapunzel, Parmak Çocuk, Hansel ve Gretel gibi masalların orijinal versiyonuna sadık kalınarak yer aldığı bu kitabı zevkle okuyacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.