product image
Lepisma Sakkarina Yayınları
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 67.2 TL = 67.2 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount750 TLye 100 TL - 2500 TLye 300 TL Sepette İndirim
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
İlk Baskı Yılı2022
Basım DiliTürkçe
Baskı Sayısı1. Basım
Hamur Kalitesi2. Hamur
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yeni dünyanın daha yeni ve dijital dünyası olan metaverse evrenini konusunun merkezine oturtan bu roman, gerçek dünya ile metaverse evreni arasında maceralar yaşayan Ege’nin ve onu metaverse evreninde diyar diyar gezdiren Pelerinli’nin hikâyesidir.
Romanın kahramanı Ege, Z kuşağı adıyla anılan neslin bir temsilcisi olarak görülmektedir. Pelerinli ise gerçek ile sanal dünya arasında, her iki dünyada da var olan bir süper karakterdir. Bu iki ana kahramanın çevresinden başlayarak halka halka genişleyen roman; bir gencin küçücük odasından başlayarak bütün gerçek ve sanal dünyaya yayılan heyecanlı, ibret verici, yaşamımıza değer katacak; kendimize dair önemli sorunlar sormamızı sağlayacak, gerçek dünyanın güncel sorunları içerisinde geçen maceralarla örülmüştür. Her bölümün konusu ve olay kurgusu güncel konularla ve her gün karşılaştığımız dünyanın önemli meseleleri temel alınarak kurulmuştur.
Görünenin Ötesinde, hem pedagojik, bilimsel gelişime katkı yapan hem de gerçek dünya ile metaverse evrenini mukayese edip geleceğimize bir öngörü sunan bir romandır. Aynı zamanda, özellikle çocuk sahibi yetişkinlerin ve dijital gelişmelere açık, bu alanı merak eden okurların da kendilerine hitap eden çok şey bulacağı bir romandır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

67,20 TL