idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Ece Oğuzkan profesyonel bir sporcu. Şiir ise hayatının anlam bulduğu yazın alanı. İç dökümcü bir şiiri var Ece Oğuzkan'ın. Bu sebeple oldukça samimi, doğal ve hayata doğrudan gönderme yapan şiirler yazıyor. Hayat onda yüreğin bir uzantısı. Şiir ise bu yüreğin sesi. Dünyaya ses bırakmak istiyor, gezdiği yerlerden izlenimleri, aşkı, dünyanın politik haline itirazları bu sese dahil elbette. Hayat buram buram koksun, nabzı atsın istiyor şiirinde. Ece Oğuzkan'ın bu sade ve anlaşılır tavrına selam gönderiyorum.

 

Bir an yakalamak hayattan

hatıralardan ibaret bir an

Gün ağarırken akla düşen bir resim kadar basit

ve bir o kadar da gerçek

                         (Bir An adlı şiirinden)

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.