idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Çocuğunuzun iç dünyasını keşfetmenin yolu bu kitaptan geçiyor! Her çocuk, kendi benzersiz dünyasının kapılarını aralar. Gizli Hazine, ile çocukların gizemli dünyalarını keşfetmeye hazır olun. Bu rehber kitap, ebeveynlere, çocuk ve ergen psikoterapistlerine, psikologlara, sosyal hizmet uzmanlarına, danışmanlara ve  öğretmenlere, çocukların iç dünyalarına nasıl ulaşacaklarını ve onları anlayacaklarını adım adım gösteriyor. Violet Oaklander çalışmalarında farklı yaratıcı, dışavurumcu ve projektif teknikleri kullanarak, bunların terapide nasıl faydalı olacağını gösteriyor. Gestalt Terapisi temelli yaklaşımı ile her yaştan çocukla psikoterapötik çalışma için daha etkili bir yöntem sunuyor. Ayrıca odak noktası, gözlem ve yorumlamadan ziyade terapist ve danışan arasındaki ilişki olan bu yaklaşımıyla; bireysel, aile ve grup ortamlarının yanı sıra çok çeşitli yaşlara da uygulama yapılabilmesini sağlıyor. Bu kitap, içindeki çocukla ilgilenen yetişkinler için de gizli bir hazinedir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.