idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (5)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (2)
  • Soru ve Cevap (0)

İstihbaratın tüm gelişimini ve aşamalarını detaylı şekilde öğrenmek ister misiniz? Gizli Dünya - Dünya İstihbarat Tarihi adlı kitap, tüm dünyada istihbaratın nereden nereye geldiğini gözler önüne seriyor. Tek kitapta tüm detayları öğrenebilmeniz amaçlanıyor ve istihbaratla ilgili olan herkese en temelden en ileri düzeye kadar kapsamlı bilgiler sunuyor. Kolay anlaşılır dili ve etkili üslubuyla birçok sorunuzun cevabını bulacağınız Gizli Dünya - Dünya İstihbarat Tarihi kitabı, büyük bir bilgi birikiminin ışığında yazıldığı için büyük ilgi görüyor. Gelin, okurken keyif alacağınız ve beraberinde istihbarat etiğini öğreneceğiniz bu kitabı daha detaylı inceleyelim.

 

"Gizli Dünya - Dünya İstihbarat Tarihi" adlı kitabı neden okumalısınız?

Gizli Dünya - Dünya İstihbarat Tarihi adlı kitap, siyasi makamlara sunulmak üzere özel yöntemlerle elde edilmiş bilgilerden istihbarat oluşuma dair tüm ayrıntıları içeriyor. Tek ciltten oluşuyor ve bu yönüyle de tek seferde tüm kapsamlı bilgilere aynı anda erişim sağlanabiliyor. Kitap, okurları tarafından son derece kapsamlı olarak değerlendiriliyor. Eserin yazım aşamasında da eski ve yeni olmak üzere birçok kaynaktan yararlanıldığı biliniyor. Yaşadığınız dünyanın ve hatta yaşadığınız ülkenin diplomaside ya da diğer siyasal alanlarda istihbaratı nasıl kullandığını öğrenmek istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız. Üstelik eser, oluşumu tüm yönleriyle bilen bir isim tarafından kaleme alınıyor. Belirli ülkelerin istihbarat oluşumu ve tarihiyle ilgili birçok can alıcı bilginin yer aldığı kitapta istihbaratın tarihçesi, dinler tarihine kadar dayandırılıyor. İstihbarata sadece siyasal anlamda değil, birçok farklı alandan açılan pencerelerle yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

 

Bunları biliyor musunuz?

Gizli Dünya - Dünya İstihbarat Tarihi adlı kitabın casusluğun tarihi üzerine yazılmış ilk kitap olduğunu biliyor muydunuz? Peki, kitabın yazarı Christopher Andrew'in eski bir istihbarat uzmanı olduğunu duymuş muydunuz? Kitap, istihbaratın son üç bin yılını içerir. Daha önce kaybolduğu öne sürülen istihbarat tarihinin gizli yönlerini ortaya koyan eser, Kronik Kitap tarafından yayımlanır. Toplamda 1024 sayfadan oluşan kitap, gazeteciler ve istihbarat uzmanları tarafından da oldukça beğenilir.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Gizli Dünya - Dünya İstihbarat Tarihi adlı kitabı sevdiyseniz tarih alanında yazılan diğer eserler arasında bulunan Dakikalar İçinde Dünya Tarihi-Anında Açıklanan 200 Önemli Tarihi OlayKayıp Aydınlanma-Arap Fetihlerinden Timur'a Orta Asya'nın Altın ÇağıDünya Devriminin Gezginleri-Komünist Enternasyonal'in Bir Global TarihiDemiryolu Seyahatinin Tarihi-19. Yüzyılda Mekan ve Zamanın Sanayileşmesi ve Doğu'ya Yolculuk-15.Yüzyılda Kıpçak Bozkırı İran ve Doğu Anadolu'ya Seyahat adlı kitapları da okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.