idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“İnsanı mutlu eden şey aynı zamanda ızdıraplarının da kaynağı olmak zorunda mıdır? İçimi neşe ile dolduran ve etrafımdaki dünyayı cennet gibi görmemi sağlayan doğaya karşı hissettiğim sıcak duygular, şimdi bana işkence ediyor ve gittiğim hiçbir yerde peşimi bırakmıyorlar. İşte, Lotte!

Ölüm şarabını içeceğim kadehi tutarken ellerim titremiyor. Onu bana sen uzattın ve ben tereddüt göstermiyorum. Hepsi, hepsi! İşte bu şekilde hayatımın tüm arzuları ve ümitleri yerine gelmiş oluyor! Ölümün demir kapılarını güçlü ve soğuk bir şekilde çalmak!” İç dünyası zengin ve melankolik bir gencin hissettiği derin aşkı, mutluluk ile ıstırap arasında savruluşunu ve sonunda intihara sürüklenişini konu alan Goethe’nin bu eserini okurken çok etkileneceksiniz.

 

(Tanırım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.