idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bu eser; hiçbir gerçek kişi, devlet hükûmet, kurum veya zümre hedef alınarak yazılmamıştır.

Çalışma tamamen gangsterist sistemin tanıtılmasına yöneliktir.

“Gangsterizm”, neoliberal kapitalizmin ileri aşamasıdır. Neoliberalizmin oluşturduğu aşırı serbestiyetçi ortam, giderek yerini “tekelci sermaye” ve “mafyalar” a terkeder. Böylece hukuksuzluk ortamını, tekelci sermayenin ezici ve sömürücü baskıları ile mafyaların kaba kuvvete dayalı güçleri alır. Gangsterist yapı içinde bireyler, mafyalaşmış tekelci sermayenin veya kaba kuvvete dayalı mafyalardan birinin boyunduruğunu kabul ederek ayakta durmak zorunda kalır. Bu yollardan birini seçmeyenler, gangsterist yapı tarafından ezilip geçilir. Bu durumdaki insanlar, mal, can ve namuslarını koruyamaz, yok olup giderler.

Bu eseri hazırlamamdaki amaç: “gangsterist” sistemi okurlarımıza tanıtmaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.