idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Huzur için daha ne bekliyorsun? 

Kendini okudun mu?

Hakikati mi arıyorsun?

Hayatın hızlı akışı ve yoğun gündemi karşısında insanlar adeta nehir akıntısına kendini kaptırmış bir sal gibiler... Ne durabiliyorlar ne de yönlerini tayin edebilme imkanına sahipler. Füg, kendi benliğini unutmuş, en şerefli varlık olma erdem ve faziletlerini yitirmiş, dünyanın aldatıcılığı karşısında kanmış ve kandırılmış insanoğluna bir sükunet çağrısıdır. Aileden toplumsal hayata, gündelik yaşantıdan ticarete, çocukluktan dostluğa kadar pek çok konu samimi ve akıcı bir dille muhatabını aramakta... Neredeyse kırk yıla yakın bir süre iş hayatının içinde bulunmuş tecrübeli bir iş adamının hayatı ve gündelik rutinleri sorguladığı bu kitap Anadolu irfan geleneğinin beslenme kaynaklarından faydalanarak esaslı ve parlak bir davet içermekte. Psiklolojik buhran yaşayan fertlerin kendi kimliklerini ve zaman algısını yitirmesinin adı olan Füg, dünyada gayesini ve kendini kaybeden insanlara bir çeşit rehberlik sunmakta. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.