COMET FLAT 8x740MM V15 HB-XC-313-OS740 GİDON
Fsa COMET FLAT 8x740MM V15 HB-XC-313-OS740 GİDON
Sepette İndirim
2.411,06 TL2.678,96 TL
  • Soru ve Cevap (0)
AL6061-T6 malzemeden üretilmiş gidon.
Çapı 31,8 mm,
genişliği 740 mm,
hareket mesafesi 0 mm,