LU3D0900 Suntalam-Mdf 350X3.5X30GÖBEK 108DIŞ Testere
Freud LU3D0900 Suntalam-Mdf 350X3.5X30GÖBEK 108DIŞ Testere
Sepette İndirim
10.162,02 TL11.418,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Üretici: Freud
Özellikler:
- Çap: 350 mm
- Kalınlık: 3.5 mm
- Göbek çapı: 30 mm