idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

I. Bölüm: Finansal Raporlamanın Kuramsal Yapısı1. İşletme Ve Muhasebe2. Muhasebe Ve Finansal Raporlama2.Bölüm: Finansal Tabloları Genel Olarak Anlama Hesap Gruplarını Tanıma1. Çift Taraflı Muhasebe Kayıt Tekniği Ve Tekdüzen Hesap Planının Genel Yapısı2. Bilanço Analizi3.Bölüm: Finansal Tablo Analizinde Kullanılan Tekniklere Genel Bakış (Analiz Yöntemleri)1. Analiz Tekniklerine Neden İhtiyaç Duyulur?2. Kaç Çeşit Analiz Tekniği Vardır?4.Bölüm: Karşılaştırmalı Tablolar Analiz Tekniği1. Karşılaştırmalı Tablolar Analiz Tekniği Genel Değerlendirme2. Karşılaştırmalı Tablolar Analiz Tekniğine Göre Finansal Tabloların Hazırlanması Ve Hesaplamaların Yapılması5.Bölüm: Trend Analiz Tekniği1. Trend Analiz Tekniği Genel Değerlendirme2. Trend Analiz Tekniğine Göre Hesaplamaların Yapılması Ve Finansal Tabloların Hazırlanması

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.