idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (2)
Içindekiler: Hirolize somon proteini, (%23), baldo pirinç, bezelye, somon yağı, hamsi unu, karides unu, mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik mannan oligosakkaritler, deniz yosunu, avizeağacı özütü, kızılcık tozu, pisilyum. Analitik bileşenler: Protein: %30 yağ içeriği: %12 ham kül: %7 ham selüloz: %3 omega-6: %3.6 omega-3: %0.65 vitamin ve diğer destek birleşenleri: Vitamin a (e672): 25.000 ıu/kg vitamin d3 (e671): 1.500 ıu/kg vitamin e (3a700): 150 mg/kg vitamin c: 25 mg/kg niyasin: 50 mg/kg l-Carnitine: 200 mg/kg taurin: 1.800 mg/kg bakır (sülfat olarak): 18mg/kg çinko (sülfat olarak): 95 mg/kg çinko (şelat olarak): 20 mg/kg manganez (sülfat olarak): 30 mg/kg selenyum (selenit olarak): 0.3 mg/kg ab onaylı oksidanlar mama değişiminde geçiş süreci: Evcil hayvanlarınız için yeni mamaya geçiş dönemini her zaman kademeli olarak yapmalısınız.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.