idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Fatma Eraslan, mütevazı başladığı hayat yolculuğunu Ziraat Mühendisi olarak ve Türkiye’nin hemen her bölgesinde görev yaparak, pek çok yurt dışı seyahatinde ülkemizi temsil ederek sürdürmüştür. Kendisi bu yolculuklar esnasında tecrübe ettiği sıra dışı anılarını torunlarına uyku öncesi anlatmayı seven bir anneannedir. Çin’de başlayıp 2020 ve 2021 yılı boyunca dünyayı kaplayan korona hastalığı bu zevki elinden alınca, anlattıklarını yazıya dökmeye karar vermiştir. Bu, bir turistik gezi kitabı değildir. Seyahatlerde konu olan yerlerin fiziksel özelliklerine herkes internetten kolaylıkla ulaşabilir ama orada yaşanmış bir insani deneyim, daha iyi anlaşılmasını sağlayabilir yaklaşımıyla hikayelerden oluşan bu eğlenceli ve biraz da ibretlik kitap ortaya çıkmıştır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.