idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (7)
  • Soru ve Cevap (0)

Uzman bir bakış açısıyla, başa çıkmakta zorlandığınız birçok konuda kendinize yardım etmek ister misiniz? Kendi kendinize yorumlayarak uyarlayabileceğiniz anlatılar içeren Fark Et Düşün Hisset Yaşa adlı kitap, size psikoloji alanında eşsiz bilgiler sunuyor. Hayatınızın belirli dönemlerinde tekrar tekrar okuyabileceğiniz eser; öz farkındalığınızın ve öz şefkatinizin artmasına yardımcı oluyor. Gelin, psikoterapi alanında hazırlanmış ve bireyin kendini iyileştirme sürecini kolaylaştıran eseri daha detaylı inceleyelim.

 

"Fark Et Düşün Hisset Yaşa" adlı kitabı neden okumalısınız?

Fark Et Düşün Hisset Yaşa adlı kitapta bilimsel olarak kanıtlanmış yardım metotları kullanılıyor. Bu yardım metotları; bireyin kendisine karşı kullanabileceği ve kendi mantık çerçevesinde değerlendirebileceği bilgileri kapsamakta. Hayata tutunmak isteyen herkesin, çevresinde gerçekleşenlere karşı bakış açısını değiştiren eser; bilişsel davranışçı terapiyle ilgili önerilere de yer veriyor. Kitapta akıcı bir dille birçok farklı kavram yüzeysel olarak açıklanıyor. Yaşadığınız ya da yaşama potansiyeline sahip olduğunuz birçok problem; tüm hatlarıyla ele alınarak neden-sonuç ilişkileri kapsamında değerlendiriliyor. Kitapta; okurların kolay bir şekilde anlaması ve yorumlayabilmesi adına sade ifadeler ile teknik bilgiden uzak cümlelere dayalı bir kurgu mevcut. Eser, hayatın belirli dönemlerinde tekrar tekrar okunabilecek zengin ve faydalı bir içeriğe sahip. Siz de yaşadığınız problemleri çözüme kavuşturabilmek için Fark Et Düşün Hisset Yaşa adlı bu eseri okuyabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Fark Et Düşün Hisset Yaşa adlı kitap, 2019 yılında Epsilon Yayınevi tarafından yayımlanır. Eser, Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği Başkanı, Akademisyen Prof. Dr. Hakan Türkçapar tarafından yazılır. Toplamda 291 sayfadan oluşan kitap; panik bozukluk, agorafobi ve kaygı bozukluğu alanlarında okurun ihtiyacına yönelik birçok bilimsel yöntem içerir. Fark Et Düşün Hisset Yaşa adlı kitap, alanında Türkçe dilinde yazılmış ilk kitap olma özelliğini taşır. Kitabın arka kapağında diğer doktorların kitapla ilgili görüşleri yer alır. Fark Et Düşün Hisset Yaşa, klinik rahatsızlık düzeyinde olmayan sorunlar için oldukça faydalı bir içeriğe sahip.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Fark Et Düşün Hisset Yaşa adlı kitabı sevdiyseniz uzman kişilerce; psikoloji, farkındalık ya da bilişsel davranışçı terapi alanlarında yazılmış olan EMDR-Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme, Olma Sanatı Oto Analiz Öz Farkındalık ve Meditasyon Üzerine, Yeme Bozukluğunun Üstesinden Gelmek Kendi Kendine Yardım Yardım Kitabı Hayatı Anlamak Serisi 3, Depresyon Bilişsel Davranışçı Terapi Işığında Kendine Yardım Kılavuzu ve Kaygı ve Endişe Çalışma Kitabı Bilişsel Davranışçı Çözüm adlı kitapları da inceleyebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.