idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (10)
  • Soru ve Cevap (0)

Daniel J. Siegel ve Tina Payse Bryson’ın birlikte kaleme aldığı Evet - Beyinli Çocuk adlı kitap, "Çocuğunuzun daha dayanıklı, yaratıcı ve cesaretli olması için beyin odaklı stratejiler" alt başlığı ile kaleme alınır. Eser, ebeveynlerin her yaştaki çocukları için faydalı bir gelişim kitabı olma özelliği taşır. Çocukların potansiyelini besleyen kitap bir yandan da onların içinde parlayan kıvılcımı koruyup güçlendiren eşsiz bir anahtar sunar. Gelin, özellikle anne ve babalar için baş ucu niteliğinde olan bu eserin içeriğine birlikte göz atalım.

 

"Evet - Beyinli Çocuk" adlı kitap, çocukların gelişimine nasıl katkı sağlar?

Evet - Beyinli Çocuk adlı kitap çocuklarınıza problemlerle başa çıkmaları ve bu problemleri çözme konusundaki yeteneklerini geliştirebilmeleri konusunda "Evet Beyni" yaklaşımını öğretebileceğinizi dile getiriyor. Çocukların "Evet Beyni" yaklaşımına geçtiklerinde psikolojik olarak daha dayanıklı, cesaretli ve daha yaratıcı hâle geldiklerini belirten kitap; çocukların zorluklarla baş etme konusunda ise daha başarılı olduklarını, hata yapma konusunda ise daha az endişeli olduklarını öngörüyor. Dr. Siegel ve Dr. Byson, Evet - Beyinli Çocuk kitabında tüm yaşlardaki çocukların yararlı bir "Evet Beyni" moduna geçiş yapmaları için aktiviteler, örnekler ve senaryolar sunuyor. Siz de çocuk yetiştirmede baş tacı olacak nitelikteki bu kitap sayesinde çocuğunuza dünya ile anlamlı etkileşimler kurabileceği bir hayat hediye edebilirsiniz.

 

Kitap hakkında diğer bilgiler

Baş ucu niteliğindeki Evet - Beyinli Çocuk adlı kitabın yazarlarından olan Daniel J. Siegel UCLA Tıp Fakültesi Klinik Pskiyatr Bölümü'nde görev alır. Kitabın diğer yazarı olan Tina Payse Bryson ise Çocuk ve Ergen Pskiyatristi. Eserin Türkçeye Rabia Taş tarafından yapılır. Evet - Beyinli Çocuk adlı kitabın ilk basım yılı 2020. Toplamda 264 sayfadan oluşan Evet - Beyinli Çocuk adlı kitap Diyojen Yayıncılık imzasını taşır. Kitabın orijinal adı ise "The Yes Brain Child". Kitabın yazarı Daniel J. Siegel’ın dünyaca ünlü bir başka eseri olan Bütün Beyinli Çocuk adlı kitabı da okuyuculardan büyük ilgi görür.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Daniel J. Siegel ve Tina Payse Bryson’ın birlikte kaleme aldığı Evet Beyinli Çocuk adlı kitabını okuduktan sonra dilerseniz yazarların birlikte kaleme aldığı sevilen diğer kitaplarından olan Bütün Beyinli ÇocukBütün Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi ve Ergen Beyin Rehberi adlı kitapları, ayrıca Daniel J.Siegel’in kaleme aldığı Akılgözü - Bilinçli Farkındalık ve Kendini İyileştiren Beyin ve Beynin Bilinçli Farkındalığı - Sağlık ve Mutluluk İçin Derin Düşünce ve Uyumlama adlı kitaplarına da göz atabilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Daniel J. Siegel
Çevirmen:Rabia Taş

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.