product image
Lepisma Sakkarina Yayınları
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 42 TL = 42 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount750 TLye 100 TL - 2500 TLye 300 TL Sepette İndirim
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
İlk Baskı Yılı2011
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Edebiyat dünyasının zengin sayfalarını şöyle bir karıştırırsak pek çok kıymetli edebi simalara rastlamamız mümkün. Hepsinin kıymetini ifadelendirecek kelime bulmak oldukça zor. Çünkü anlattıkları o kadar anlamlı ki, onların anlattıklarına yenilerini veli, mutasavvıf, şair olan bu kimsenin benim gönlümdeki yeri ile Türk milletinin kalbimdeki yerini anlatmak istiyorum. Çünkü edebiyat tarihimizdeki seçkin simaları birbirinden ayırmak bile kolay olmuyor. Böyle namütenahi kimselerle dolu bir edebiyat dünyasına sahip olan Türk milletine ne mutlu, saygı ve sevgi dolu şu milletin bağrında yatan edebiyatçılara ne güzel.
(Arka Kapak)Sayfa Sayısı: 104

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Lepisma Sakkarina Yayınları
Katkıda Bulunanlar
Yazar:Sevil Göktuna
Dizi Editörü:H. Emine Duran

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

42,00 TL