idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Eski Çağ’da Menderes’in Ötesi

Bu kitap Menderes Nehri’nin güneyindeki Antik Karia Bölgesi’ni içerir. Bu bölge bugünkü Muğla ili ve çevresidir. Büyüleyici bir güzelliğe sahip olan bölge hakkında kapsamlı bir eser.

Eser diğerlerinin yanısıra şu ören yerlerini de kapsamaktadır: Alabanda, Alinda, Aphrodisias, Bargylia, Bodrum, Kaunos, Knidos, Halikarnassos, Hierapolis, Iasus, Labraynda, Myasa, Nysa, Stratonikiea.

Eski Çağ’da Ege Bölgesi,

Anadolu’nun binlerce yıllık geçmişinde Ege Bölgesi önemli bir yer tutar.

Eser diğerlerinin yanısıra şu ören yerlerini de kapsamaktadır: Klaros, Didyma, Ephesos, Ertyhrai, Herekleia, Miletos, Pergamon, Priene, Sardeis, Teos.

Eski Çağ’da Lykia Bölgesi

Arkeoloji, tarih, mitoloji gibi pek çok Eski Çağ bilimlerini içeren eserler, görsel açıdan içerdiği çizim ve levhaların zenginliğiyle, sadece konunun uzmanları için değil, tüm “Araştırmacı Gezginler” için de önemli bir kaynak

Eser diğerlerinin yanısıra şu ören yerlerini de kapsamaktadır: Antiphellos, Arykanda, Kadyanda, Limyra, Myra, Patara, Phaselis, Phellos, Pinara, Sidyma, Telmessos, Ksantos.

Eski Çağ’da Güney Kıyılar

Üzerinde yaşadığımız toprakların geçmişini merak eden, günümüze ulaşan izleri sürmek, gördüklerini anlamak isteyen, akademisyenlerin yanı sıra Eski Çağ bilimlerine ve arkeolojiye ilgi duyanlara hitap eden kitap, Antalya Körfezi ve onun gerisinde yer alan topraklara uzanıyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.