idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (16)
  • Soru ve Cevap (11)

Akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmek mi istiyorsunuz? Yeni bir dil öğrenmenin birtakım zorlu yanları olsa da İngilizceyi oldukça eğlenceli ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer İngilizceyi sıfırdan öğrenmek ya da İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız English Grammar Today tam da size uygun bir kitap! Gelin, bu kitaba birlikte daha yakından bir göz atalım.

 

"English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer" adlı kitap dil öğrenim sürecinize nasıl katkı sağlar?

İngilizcenin dünya dilleri arasında en yaygın olarak kullanılan dillerden biri olduğu yadsınamaz bir gerçek. İngilizce bilmek size dünya çapında bir iletişim imkânı sunuyor. Ayrıca bu dili bilmek, günümüzde daha iyi bir kariyere sahip olmak ya da uluslararası prestijli kurumlarda eğitim görmek için olmazsa olmaz unsurlardan biri hâline geldi. Murat Kurt tarafından kaleme alınan ve MK Publications tarafından basılan English Grammar Today, konu seçimi ile ilerleyişi açısından, okullardaki ve kurslardaki ders kitaplarına benzer nitelikte hazırlanmış Türkçe açıklamalı bir İngilizce gramer kitabı. Kitap, başlangıç ve daha ileri düzeyler olmak üzere dört farklı İngilizce seviyesini de bünyesinde barındırdığı için, İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayanlar ya da kendini geliştirmek isteyenler için oldukça faydalı. Eser sade ve kolay anlaşılır bir anlatım şekline sahip olduğundan, dili çok daha kolay bir şekilde öğrenmenize katkı sağlıyor. Kitapta yer alan gramer konularıyla ilgili Türkçe açıklamaların yer alması da dili öğrenme sürecini kolaylaştıran bir diğer unsur olarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca, kitabın içerisinde çokça farklı kelime, örnek cümle, test ve alıştırma soruları da yer alıyor. Bu sayede her bir konu anlatımının sonuna geldiğinizde kitap size pratik yapma, kelime bilginizi arttırma ve bilgilerinizi pekiştirme fırsatı da sunuyor. Kitabın önceki baskısında içerisinde dinleyerek öğrenmeye yardımcı bir DVD bulunurken, yeni baskısında DVD yerini karekoda bırakıyor. Cep telefonunuzdan ya da tabletinizden karekodu okutarak kitabın mobil uygulamasına da istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede tüm İngilizce kelimelerin telaffuzlarını dinleyerek onları kolayca öğrenebilirsiniz. English Grammar Today ile artık İngilizce öğrenmek ve bu dili ana diliniz gibi konuşmak hiç olmadığı kadar kolay! Bu yararlı eseri gönül rahatlığıyla alıp dünyanın pek çok yerinden ve farklı milletten insanla sağlıklı bir şekilde iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

 

Bu kitabı faydalı bulanlar için diğer önerilerimiz

English Grammar Today adlı kitabı ve Murat Kurt'un anlatım şeklini yararlı bulduysanız yazarın İngilizce'de ZamanlarJocks in Your Pocket 1Jocks in Your Pocket 2Just Exam WordsOver 1000 Phrasal VerbsJust Tenses in English ya da Opposites (Antonyms) adlı diğer İngilizce kitaplarına da göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.