idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

En Güzel Unutulan’da bir kez daha kanıtladığı gibi, Zorlu’nun kafası, kurgusu, dili düz işlemiyor… Olmadık yerlere sapıyor, tuhaf mekânlarda oyalanıyor, kadim mevzulara dalıyor. Kelimeleri uzatan lanet olasıca bir Teyze’nin gözünden ve “şiir” diye tutturan bir anlatıcının kaleminden memleketin çok yakın ve çok uzak “şey”lerine güle ağlaya göz atıyor.

“Kalp atışlarımı mı dinliyorsunuz Teyze?” – “Napayım ben senin kalbini beeeee! Kalbinde bir nebze olsun Allah korkusu var mı?! Onu işitmeye çalışıyorum.” Teyze’yi bıraktığı yerden tamamlıyorum bir kez daha. İşe yaramaz, zayıf karakterlilerin yüreği, yağmur yemiş çatı gibi damla damla akar, diye yazıyorum, altına kova tutmazsan ilkin aklına tırmanır ve batırır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.