2/5 - 140 Kişi Yorum Yap
22,40 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

İlk baskısı Doğan Kitap tarafından 2013 Aralık ayında yapılan kitap, Türkçeye “Omca A. Korugan” tafından çevilmiştir. Kapak tasarımı “Uğurcan Ataoğlu”, Kapak grafik tasarımı “Handan Tepe”, Dijital illustrasyon “Onur Aynagöz” bölüm illustrasyonu “Yiğit Karagöz” tarafından hazırlanmıştır.

Yolu İstanbul’a düşen bir fil bakıcısı olan Cihan, burada Mimar Sinan ile tanışır ve büyük mimarın çırağı olur. Mimar Sinan; Cihan ve fili Çota ile birlikte tarihin en muhteşem mimari eserini ortaya koyarlar.

Tarih, dostluk, entrika ve kıskançlık temalarının işlendiği kitap kısa zamanda Türkiye’de ve Dünya çapında büyük ilgi görmüştür.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 480

Baskı Yılı: 2013

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 362

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar

%47,4
%18,6
%12,4
%1
%20,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

09.08.2019

Yorumsavar

Uzun zamandır ara verdiğim Elif Şafak kitaplarına bu kitap ile başladım evet güzel bir anlatımdı ama yer yer beni sıktı. Kitaba başlar Çota’nın bu kadar aklımda ve kalbimde yer edeceğini tahmin bile etmezdim. Usta’nın ölümüne kadar olan süreçte sanki olay akışı biraz yavaş gibiydi ne zamanki ana karakter cinayet işlediğini sandı akış hızı aldı başını gitti.

07.12.2015

yazar

süper bir yazar

20.09.2015

Emek kokan bir kitap

Kitabı yaklaşık 5 ayda bitirdim. Bu, kitabı sevmediğim anlamını taşımasa da ´acaba sonrasında ne var?´ diyerek bıraktığım da çok az oldu. Kendinizi o tarihte ve coğrafyada hissedebiliyorsunuz ancak hikayenin içine girme noktasında daha güçlü bir etki bekledim belki. Cihan´ın kişilik ve manevi olarak inişli çıkışlı hayatını kendiminkine çok yakın buldum. Sonuçta bir kurgu, bir araştırma ve ciddi bir emek olduğunu hissediyorsunuz. Yazarın ellerine sağlık, bir sonraki hikayesini sabırsızlıkla bekliyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.