99,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Sisle Gelen Yolcu E-Kitap Açıklaması

Ben gölgeyim.

Ben avım.

Ben katilim.

Ben hedefim.

Kurtulmak için tek çarem var: diğerinden kaçmak.

Peki ya diğeri de bensem?

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 680

Baskı Yılı: 2012

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 760

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

19.02.2021

Ba-yıl-dım!!

Grange zaten hayran olduğum bir yazar, tüm kitaplarını okudum. Ama bu kitabın üzerine tanımam; psikoloji, gerilim, cinayet.. mükemmel bir kurgu ile sizi resmen içine çekiyor. 700 küsür sayfalık bu kitabı elinizden düşüremeyeceğinize eminim, hele ki bir de Grange hayranıysanız!

11.11.2020

Ürkütücü derecede mükemmel

Korku filmi izlemekten daha fazla adrenalin salgılamanıza sebep olacak. Yazarın kötü kitabı yok. Benim nazarımda ise bu kitap kesinlikle ilk üçte.

06.06.2020

kurgu mükemmel

Bu yazarın ilk okuduğum kitabı oldu, ama devamını getireceğimden eminim. Başlarda çok yavaş ve ne kadar sıkıcı gibi düşünürken, muhteşem bir kurgunun içinde buluyorsunuz kendinizi devamında. Bazı yerlerde basit mantık hataları yapmış ve bazı gizemleri açıklmayı unutmuş olsada kesinlikle okunmasını tavsiye ederim. Spolier vermemek için yorumu burada kesiyorum, çünkü anlatmamak için kendimi zor tutuyorum :) keyfini çıkarın.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.