3/5 - 17 Kişi Yorum Yap
16,25 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Şehrin Aynaları E-Kitap Açıklaması

Elif Şafak’ın 2009 yılında yayımlamış olduğu eseridir. Kitabın kapak tasarımı Uğurcan Ataoğlu’na aittir.

Elif Şafak, 17. yüzyılda İspanyol Engizisyonu’ndan kaçıp Aynalar Şehri İstanbul’a gelen Sefaradların büyülü gerçeklikle harmanlanmış öyküsünü sunuyor okuyucuya.

“Acının ve kederin hayatlara girdiği yer şehrin aynaları olmuştur.” Yazar, farklı tarzda öyküleri ile okuyucularına her sayfada bir solukta okuyacağı kitap sunmuştur. Elif Şafak bu kitabında okuyucuları ülke ülke, şehir şehir, cadde cadde gezdirerek sıradışı bir yolculuğa çıkarmıştır.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 300

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 331

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar
%33,3
%46,7
%6,7
%0
%13,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

18.12.2019

Şehrin aynaları

Kitabı bir çırpıda okudunuz okudunuz yoksa, 3-5 güne yayılmış halde okumaya kalkarsanız ,isimler birbirine karışıp durur .. Elif Şafak ın aşk kitabını çok beğenmiştim , ayni umutla bu kitaba başladım ama hiç umduğumu bulamadım..

08.04.2013

okunmuyor

Elif Şafak iyi niyetle yazmış bundan bir şüphem yok ancak bu kitabı kolayca okunur kılacak hiç bir ipucu bırakmamış bizlere. Şehrin Aynaları´nı bunalımlı bir dönemde yazdığını okumuştum bir dergide. Kitabın sonuna kadar yazarın yaşadığı bunalım sizi bırakmıyor ve romanın içine girmenize engel oluyor. Medeniyetler arası benzerlik vurgusu sezdim ancak bu da çok yetersiz ve konudan kopuk yapılmıştı. İşin kısası zor bir kitap. Okumak isteyene sabır diliyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.