25,90 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Normal İnsanlar E-Kitap Açıklaması

Connell ve Marianne, İrlanda’nın küçük bir şehrinde yaşayan, aynı okula giden iki genç. Connell okulun en popüler ve başarılı öğrencilerindenken Marianne içedönük, sevilmeyen, hatta dışlanan bir tip. İkili bir gün sohbet etmeye başlar ve bu sohbet giderek uzar, ikisinin de hayatını değiştirecek bir ilişkiye dönüşür. Normal İnsanlar arkadaşlık, karşılıklı çekim ve aşk üzerine bir roman. Sally Rooney lise yıllarından üniversiteye uzanan bir ilişkinin kaydını tutuyor; toplumda yer edinme ve özgürleşme mücadelesi veren, birbirlerinden asla ayrı kalamayan, ancak sevmek için de çetin sınavlar vermek zorunda kalan iki gencin hikâyesiyle bir kuşağı temsil ediyor.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

14.12.2021

ufuk açıcı

gerçekten okuduğunuzda gerçek hayattan kesitler bulabileceğiniz arada çok anlamlı sözler ve dersleri olan bir kitap hatta bana okumayı sevdirdi diyebilirim.

19.11.2021

Vasat

Basit bir dille yazılmış akıcı bir kitap. Beklentinizi yüksek tutmazsanız beğenebilirsiniz.

18.12.2020

..

Modern zamandaki tam isim kazanamayan aşk kavramıyla birlikte karakterlerin kendi içlerindeki sorunu da ele alıyor.Çok düşündüren değil,keyif veren bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.