4/5 - 342 Kişi Yorum Yap
28,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Melekler ve Şeytanlar E-Kitap Açıklaması

Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon efsanevi gizli örgüt Illuminati'nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi'nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin yararlarını yücelten- hala faaliyette olup cinayetler işlediğini öğrenince şok geçirir. Parlak bir fizikçi olan Leonarda Vetra cinayete kurban gitmiştir. Tek gözü oyulmuş ve göğsü örgütün sembolüyle dağlanmıştır. Bilim adamının son buluşu güçlü ve çok tehlikeli enerji kaynağı karşımadde çalınmış ve yeni Papa seçiminin gerçekleşeceği gün Vatikan Şehri'nin altına saklanmıştır. Langdon, Vetra'nın meslektaşı ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile medeniyeti yok olmaktan kurtarmak amacıyla Roma sokaklarında, kiliselerde ve katakomplarda soluk soluğa koşuşturarak 400 yıllık izi sürerek Illuminati'nin izini bulmaya çalışırlar.

Brown bu romanda tıpkı bir hokkobaz gibi havaya yüzlerce top fırlatıp hiçbirini yere düşürmeden okuyucuyu inanılmaz bir gerileme sürüklüyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2004

Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 592

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 676

Baskı Yılı: 2004

Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Puanlamalar
%81,7
%12,5
%3,1
%0
%2,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.01.2021

Çok güzel bir kitap

Dan brownın kitaplarını bir kez okursanız bağımlı olursunuz çoğu kitabını severek okuduğum gibi bu kitabı da severek okudum güzeldi tavsiye ederim

13.01.2021

harika bir kitap

arkadaşımdan alarak okumuştum kitaplığımda olmasını istediğim için satın aldım

11.12.2020

Müthiş kitap

Hayatımda okuduğum en sürükleyici kitap

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.