56,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Leyleklerin Uçuşu E-Kitap Açıklaması

Göçmen kuşlardır Leylekler. Her bahar Avrupa'ya gelir, yaz sonunda tekrar Afrikaya doğru yola çıkarlar. Ama bu yıl geri dönmeyecekler... Louis Antioche'un kayıp leyleklerin sırrını çözmek için çıktığı yolculuk kısa sürede kabusa dönüşür. Parçalanmış cesetler, nereden çıktığı belli olmayan katiller... Arayışı onu, Bulgaristan'daki Çingene mahallelerinden işgal altındaki toprakların güneşte kavrulan kibutzlarına, Orta Afrika Cumhuriyeti'nin balta girmemiş ormanlarından Kalküta'nın arka sokaklarına kadar götürecektir. Hatta cehenneme kadar...

Sınır tanımayan bir hayal gücü, kusursuz, bir kurgu tüyler ürpertici şiddet sahneleri, nefes nefese bir gerilim: Jean-Christophe Grange'yi bu tarzın zirvesine çıkaran, "Kızıl Nehirler"i dünya çapında bir başarıya ulaştıran bu nitelikler, "Leyleklerin Uçuşu"nda da var.

Korkutucu bir yolculuk, şaşırtıcı bir kitap!

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2005

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 362

Baskı Yılı: 2002

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

30.12.2021

İnanılmaz muhteşem

İnanılmaz bir zekayla yazılmış sürükleyici bir kitap hikayesi duyduğum en garip şeylerden biri olabilirdi alın aldırın okuyun okutun herkese tavsiye edin bu kitabı sevmeyen bir kişi bile olamaz !!!!!!!!

10.02.2021

Grange efsanesi

Grange okumaya bu kitap ile başlayabilirsiniz akıcı ve olay örgüsü başarılı büyük ihtimal tüm kitaplarını zamanla alacaksınız polisiyenin nirvanasi

31.01.2021

Grange

Müthiş bir kitap

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.