4,5/5 - 197 Kişi Yorum Yap
4,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

"Hoşça git," dedi tilki. "Vereceğim sır çok basit: İnsan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçeğin mayası gözle görülmez." Küçük Prens unutmamak için tekrarladı: "Gerçeğin mayası gözle görülmez."

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%84,2
%11,6
%2,1
%0,5
%1,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

24.09.2019

Büyük küçük herkes okumalı

Çocuklukta tam anlaşılamayacak bazı duygu ve imgelerin etrafında dönen aslında büyükler için yazılmış çocuk kitabı.Ayrıca Türkiye ile ilgili kısım ayrıca manidar.

08.08.2019

Mükemmel

Çocuklardan ziyade büyüklerin okuması gereken, gündelik hayattan sıyrılıp yıldızlara bakmayı hatırlatan kitap. Küçük işlerle uğraşırken kaçırdığımız büyük mutluluklar, büyüdükçe unuttuğumuz güzellikler sade bir dille anlatılmış.Tomris Uyar ve Cemal Süreya çevirisiyle çok daha etkili olan kitabı her yaştan insana tavsiye ederim.

11.07.2019

Küçük Prens

Yaş farkı gözetmeden tüm okurlara hitap edebilen muhteşem bir başyapıt. Okur, bir yandan Küçük Prensin yalnızlığının hüznüne kapılırken bir yandan da bilgeliğinde yolculuk ediyor. Okumayı seven özel kişilerin tekrar tekrar özlemle okuyabileceği bir eser.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız