48,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası E-Kitap Açıklaması

Gücü elde etmek isteyenlere, gücün esiri olanlara ya da güce karşı direnenlere... Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası Kimi gücünün zirvesindeyken ölümcül bir hatayla elindekini yitirir. Kimi çok ileri gider veya yeterince ilerleyemez. Fakat kimileri de doğru adımı atarak insanüstü bir gayretle gücü kendilerine çeker. Tarih boyunca yazarlar ve filozoflar kendilerine şu soruyu sormuşlardır; bizden öncekilerin başarılarından ya da hatalarından ne gibi dersler alabiliriz? Üç bin yıllık süre içinde güç hakkındaki çeşitli yazıları hep aynı konuları işlemiş, gücün özünü tanımlayarak nasıl arttırılacağını ve yönetileceğini veya nasıl yok edileceğini tarif etmiştir. Gücün 48 Yasası zihinlerden sonsuza dek silinmeyecektir.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

02.11.2021

Henüz okumadım

Henüz okumadım ama çok duydum, heyecanla bekliyorum.

13.01.2021

İktidar

Bu kitabı okumanızı öneririm..

29.11.2020

Lider Olmak İsteyenlere

Güç sahibi olmanın tek bir yolunun olmadığını, ne kadar ince hareketlerle istediğiniz noktaya ulaşmak için sabırla ilerlemeniz gerektiğini ve aklıma gelmeyen daha birçok dahice fikri içinde barındıran hayat kitabınız yapmanızı öneririm.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.